• Uroczyste apele na zakończenie roku szkolnego! 🌞

• Tak ze szkołą żegnały się klasy młodsze. Uroczystość przygotowała pani Klaudia Kopacka wraz z klasą 2 b. ​​​​​​

A tak wyglądała uroczystość na zakończenie roku szkolnego klas 4 - 7. Uroczystość zadbałą pani Agnieszka Kowalczyk z klasą 6 b. O oprawę muzyzczną zadbała pani HEnryka Gut.

• Pożegnanie klas ósmych 😍

• dnia 22 czerwca miała miejsce podniosła uroczystość. W czwartkowe popołudnie pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów Siódemki podczas pięknego, pełnego wzruszeń i wielkich emocji apelu. Zaczynamy polonezem, cudownie zatańczonym przez naszą wspaniałą siódemkową młodzież!

• NAJLEPSZY ABSOLWENT STARGARDU 🏆

• Dnia 21 czerwca w Stargardzkim Centrum Kultury miała miejsce uroczystość wręczenia nagród Pana Prezydenta Stargardu - Rafała Zająca - najlepszym absolwentom stargardzkich szkół podstawowych.

Imprezę przygotowała nasza Siódemka.

Uroczystość miały zaszczyt prowadzić Pani Joanna Szulczewska i Pani Dorota Jeske-Kukuła. Prezentację multimedialną przygotowała Pani Sylwia Żych, oprawę artystyczną Pani Henryka Gut, zaś oprawę dekoracyjną Pani Marzena Baszak.

Natomiast uroczystość uświetniły swoimi występami uczennice: Karina Maślanka, Laura Buczyńska i Kornelia Sadowska.

Nagrodę, dla tegorocznego, najlepszego absolwenta Szkoły Podstawowej nr 7, z rąk Pana Prezydenta odebrał Antoni Doszczeczko z klasy 8e Wielkie gratulacje!

• "Siódemka" biła ogólnopolski rekord w czytaniu! 📗📕📖

• Uczniowie naszej szkoły zgłosili swój udział w akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. 7 czerwca o 10.00 razem z uczniami kilku tysięcy szkół z całej Polski będą próbowali pobić rekord czytania w jednym momencie. W ubiegłorocznej edycji „Jak nie czytam, jak czytam” wzięło udział prawie 407 tys. osób.

Coroczna akcja „Jak nie czytam, jak czytam”, zainicjowana w 2016 r. przez redakcję miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, jest najpopularniejszą akcją czytelniczą w Polsce. Jej głównym celem jest budowanie pozytywnego wizerunku książki, promocja czytania dla przyjemności, pokazanie, że czytanie nie musi kojarzyć się z przymusem lecz z miłą, dostępną dla każdego formą spędzania czasu.

Dziś Wszyscy przyszliśmy do szkoły z książką!

Pani Marzena Baszak - szkolna koordynatorka tej akcji bardzo pięknie dziękuje całej społeczności szkolnej za udział w Ogólnopolskim biciu rekordu wspólnego czytania w tym samym czasie

Dziękujemy Studio Flesz za wykonanie zdjęć . #JakNieCzytamJakCzytam