• LISTOPAD

• Listopad rozpoczął przygotowania do uroczystości Wszystkich Świętych. Na zajęciach uczniowie przygotowywali projekty dyni, które następnie drukowali na drukarce 3 d. Oto efekty ich pracy.

Kolejne zajęcia z programem 3 d Builder. Tym razem poznawaliśmy narzędzia programu i stworzyliśmy ozdobną kostkę ze swoim imieniem i logo.

Na zajęciach z projektowania do druku 3 d uczniowie projektowali zawieszkę. Praca wymagała sporo umiejętności, ponieważ korzystaliśmy ze wzorów kolorowanki, który to wzór wykorzystaliśmy do naszej zawieszki. Po tej nauce uczniowie będą potrafili zaprojektować i wydrukować swoją własną zawieszkę z dowolnym elementem. Przy okazji uczniowie nauczyli się wymieniać filament w drukarce,

Na kolejnych listopadowych zajęciach koła informatycznego projektowaliśmy w programie 3 d Builder ciuchcię. Był to skomplikowany projekt. Oto efekty naszej pracy. Drukowaliśmy także zaprojektowane przez nas kostki.

Uczniowie koła fotograficznego z zaangażowaniem wykorzystują sprzęty zakupione z projektu Labortatoria Przyszłości. Oto efekty ich prac: