• GRUDZIEŃ

• Kolejne zajęcia z programem 3 D builder. Każdy zaprojektował swój własny kubek.

W ramach cotygodniowych spotkań na kółku przyrodniczym uczniowie zajęli się przygotowaniem preparatów ze skórki cebuli i miąższu pomidora. Wszystko to oglądalkiśmy pod mikroskopami. Oprócz tego oglądaliśmy też inne preparaty. Świat niewidoczny jest bardzo bogaty i interesujący.

Na lekcjach techniki uczniowie przygotowywali świateczne ozdoby. Oto efekty ich pracy:

Swięta tuz tuż! Oto prace dzieci na plastrach drewna w wykonaniu klas 6 i 7.

"Światełko bożonarodzeniowe" wykonały klasy 7.

Na kolejnych zajęćiach informatyczno - technicznych projektowaliśmy robota Dalka. Praca była brdzo trudna. Ale efekty prac bardzo ucieszyły ich twórców. Oto efekty ich pracy - projekty w programie 3 D Builder i wydrukowane prace.

Podczas imprezy "W światecznym nastroju" nasze uczennice: Sophie Domański, Olaksandra Sobol i Liliana Skowronek dokumentowały spotkanie na sprzęcie fotograficznym zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Zdjęcia zostały potem zredagowane przez dziewczyny na kole fotograficznym. Oto efekty ich pracy!

Tym razem podczas zajęć techniczno - informatycznych uczniowie zaprojektowali figurki misia w programie 3 D Builder, Następnie figurki drukowaliśmy w drukarce 3 D. Oto projekty oraz wydrukjowane figurki.