• NABÓR NA WOLNE STANOWISKO - GŁÓWNY KSIĘGOWY

• Na podstawie art.13 ust. 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych       (tekst jedn. Dz.U. z 2022 r. poz. 530)

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. Astrid Lindgren

pl. Majdanek 13, 73-110 Stargard

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

główny księgowy w Szkole Podstawowej nr 7 w Stargardzie

Więcej informacji w załączonym pliku poniżej.

• Projekt pn. „Zwiększenie dostępności do powszechnej edukacji szkolnej dzieci oraz młodzieży niepełnosprawnej w Szkole Podstawowej nr 7"

• Obraz zawierający tekst

Opis wygenerowany automatycznie

Projekt pn.

„Zwiększenie dostępności do powszechnej edukacji szkolnej dzieci oraz młodzieży niepełnosprawnej w Szkole Podstawowej nr 7 w Stargardzie, poprzez stworzenie warunków dla rozwoju i edukacji dzieci z niepełnosprawnościami – zakup lupy cyfrowej”jest dofinansowany ze środków programu celowego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w obszarze B – likwidacja barier w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się i komunikowania, pn. „Wyrównywanie różnic między regionami III”w ramach Umowy nr PWRMR-03/2023.

Celem projektu jest wyrównywanie szans osób niepełnosprawnych, osób z dysfunkcjami i zaburzeniami rozwojowymi oraz zwiększanie uczestnictwa w powszechnej edukacji szkolnej dzieci oraz młodzieży niepełnosprawnej w Szkole Podstawowej nr 7 w Stargardzie.

Budżet zadania: 850,00 zł

Kwota dofinansowania: 467,50 zł

• Walentynki w 3 a❤💕💖

• W tym roku, ze względu na ferie zimowe, klasa 3a rozpoczęła świętowanie zwyczajów walentynkowych już w czwartek po balu Uczniowie wykonali kartki walentynkowe, następnie przy użyciu kodu binarnego zapisali koralikami wyraz DOBRO W ten sposób powstały ciekawe zawieszki dobra. W piątek dzieci wręczały walentynki, zajadały ze smakiem walentynkowe babeczki, które zrobiła Anielka. Dostały czarne kotki na szczęście Na zakończenie obejrzały film w kinie "Kot w butach 2".

• Cóż to był za bal!🎈✨🎉🎭

• 9 lutego w Siódemce odbył się bal karnawałowy dla klas 1-3 Były tańce zabawy, sztuczny śnieg bańki mydlane. Jednym słowem świetna zabawa!

• 2b W drodze do gwiazd✨

• Kończąc krąg tematyczny W drodze do gwiazd uczniowie klasy 2b, pracując w zespołach, wykonali prace plastyczne przedstawiające ich wizję kosmosu. Efekty koleżeńskiej współpracy widać na wystawce.