• SZKOLNE WALENTYNKI 💞💓💖

• Dzisiaj walentynki, z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową Szkolni samorządowcy roznosili po klasach liściki, listy i kartki z wyrazami sympatii i milosci, była też słodkość dla każdego.

• Walentynki w klasie 1 a 💔💞💓

• Klasa 1a od rana miała niespodziankę- ktoś udekorował salę balonowymi sercami, potem był walentynkowy wf (zabawy; serce parzy, strzała amora, walentynkowy berek, do serduszka wskocz) i klasowe zajęcia walentynkowe (wyturlanie sercoludka, układanie wyrazów z liter wyrazu walentynka, walentynkowe karty pracy oraz wykonanie walentynkowej pracy plastycznej).Na koniec każdy zrobił sobie zdjęcie w walentynkowej ramce :)

• CIKEKAWA LEKCJA W 1B

• Klasa 1b pod okiem pani Anny Zdunek realizowałą V moduł projektu Antek i Natalka w świecie wielkiej matematyki - Matematyka w budowaniu kolcków.Najpierw praca - rozwiazywanie w grupach, a potem zabawa - budowanie konstrukcji z klocków z zachowaniem osi symetrii.

• Brawa dla naszych uczniów!

• Drugo - i trzecioklaści odebrali długo oczekiwane nagrody za udział w konkursie "Wokół symboli narodowych" organizowanego przez IPN.

I MIEJCE

Rafał Jurkiewicz 2c

Amelia Orłowska 2c

Jakub Mikulski 3b

Emma Kowalik 3a

Laura Kowalik 3a

Marlena Rusak 3b

Jan Żyłczyński 3a

Michalina Bierniakowicz 3a

Oresta Marciszak 3a

IV MIEJSCE

Nadia Aleksandrowicz 2a

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy

• Bal karnawałowy w klasie 1 c 🎈🎇🎭

• Tegoroczna zabawa karnawałowa w klasie 1c wzbudziła wiele radości. Pierwszaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez dzieci. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach.

• POCZTA WALENTYNKOWA 😍❤💛💛❣💔💕💞💓💗

• Poczta walentynkowa w SP7.

Od dziś działa poczta walentynkowa w naszej szkole. Kartki i listy z wyrazami sympatii i miłości, można składać w specjalnej skrzynce, która znajduje w bibliotece szkolnej. Zapraszamy do udziału w zabawie W dniu Świętego Walentego przedstawiciele SU dostarczają życzenia adresatom.

• Tłusty Czwartek w 1 c

• Klasa 1c wspólnie świętowała Tłusty Czwartek. Oprócz tradycyjnych pączków, powstały także apetyczne prace plastyczne. Nie zabrakło również matematycznych łamigłówek z pączkami w roli głównej.

• Ciekawa wystawa 🌏🪐🌌

• Na pierwszym piętrze szkoły, po stronie starszaków pojawiła się wystawa planet naszego Układu Słonecznego Są to prace uczniów klasy 6. Zapraszamy do oglądania i poczytani.

• Klasa 1 a i jej matematyczny projekt! 👍

• Mamy to!

Klasa 1a realizująca roczny projekt matematyczny: "Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki" otrzymała kolejny certyfikat za realizację IV modułu „ Matematyka na basenie”.

Przed nimi jeszcze cztery moduły. Trzymajcie kciuki!

• Brawa dla chłopców! 😊

• Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej w ramach Igrzysk Dzieci- reprezentacja naszej szkoły wywalczyła wspaniałe, drugie miejsce - brawo chłopaki!!!!

• Apel podsumowujący pierwszy semestr 👩🏻‍🤝‍👩🏻

• Dziś odbył się kolejny apel klas 4-8, podsumowujący pracę uczniów w pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego Omówiono na nim wyniki nauczania poszczególnych klas, frekwencję, wyróżniono najlepszych uczniów. Przedstawiono uczniów, którzy są finalistami konkursów kuratoryjnych oraz uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę i miasto w konkursach

• Ciekawa lekcja w klasie 3 b 🐕

• Uczniowie klasy 3 B omawiają lekturę pt.:"O psie, który jeździł koleją " R.Pisarskiego. Podczas pracy w grupach wykonali plakaty związane z przeczytaną książką.

• RAJD NOCNY SIÓDEMKOWICZÓW 🌛

• Ferie zimowe Siódemkowicze rozpoczęli od udziału w RAJDZIE NOCNYM do Strachocina, zorganizowanym przez PTTK. Do wytrwałych i dzielnych piechurów z Siódemki dołączyli także niezastąpieni Rodzice oraz absolwenci z byłej klasy 8a .

To był miły, a zarazem aktywnie spędzony czas!

• Bezpieczne ferie w klasie 1 c ❄☃⛄

• W ostatnich dniach, uczniowie klasy 1c poznawali zasady bezpiecznych zabaw zimowych tworząc plakaty oraz przygotowali informator z numerami alarmowymi, które każdy powiesi w widocznym miejscu w swoim domu. Pierwszaki są gotowe do spędzenia ferii zimowych wesoło, ale i bezpiecznie.